Zde může být vaše reklama.
Čtvrtek 25.7.
Svátek má Jakub
Menu

Den Zlínského kraje KDO a KDE ukáže rozmanitost v oblasti potravin i řemesel

KDO a KDE ukáže rozmanitost v oblasti potravin i řemesel

foto: Pixabay

17. 07. 2019 - 07:01

Ochutnávky a prodej regionálních potravin, umění mistrů lidových řemesel, hudební vystoupení, ukázky Integrovaného záchranného systému, prezentace středních škol, projížďky v kočáru s koňmi, výstavy, fotokoutek, soutěže, dopravní hřiště pro děti – to vše a mnoho dalšího čeká na návštěvníky na letošním Dni Zlínského kraje. Jeho jubilejní 10. ročník uspořádá Zlínský kraj v sobotu 21. září ve Zlíně.

„Chceme touto akcí ukázat náš kraj v celé jeho rozmanitosti, představit zdejší tradice i šikovnost místních lidí, stejně jako bohatou činnost spolků a škol, které zde působí. Připravili jsme pestrou programovou nabídku, ze které si určitě vybere každý. V minulém roce přilákal Den Zlínského kraje více než deset tisíc návštěvníků a pevně věříme, že i letos se setká s velkým zájmem veřejnosti,“ uvedla radní Zlínského kraje Margit Balaštíková.

Program Dne Zlínského kraje bude od 9 do 22 hodin probíhat v Baťově mrakodrapu a blízkém okolí. Jeho již tradiční součástí bude i slavnostní předání ocenění Regionální potravina Zlínského kraje a Perla Zlínského kraje.

Více informací najdete na webových stránkách https://denzk.cz/.

Další články