Dnes:15°C

Zítra:11°C

Středa 21.4. Alexandra
Menu

Holiš požádal praktické lékaře, aby se zapojili do testování

Holiš požádal praktické lékaře, aby se zapojili do testování

foto: Archiv

05. 01. 2021 - 08:59

Hejtman Zlínského kraje Radim Holiš oslovil praktické lékaře pro dospělé s naléhavou výzvou, aby se zapojili do projektu antigenního testování. Všechny lékaře kontaktoval elektronicky a požádal je, aby vyplněním krátkého dotazníku upřesnili svůj.

„O toto antigenní testování jsme zaznamenali vysoký zájem veřejnosti, který stávající odběrová místa nejsou schopna zvládnout. Budete-li mít zájem, zabezpečí pro Vás antigenní testy místně příslušná nemocnice akutní péče založená Zlínským krajem. Provedení antigenního testování je hrazeno z prostředků veřejného zdravotního pojištění,“ napsal mimo jiné praktikům pro dospělé hejtman Radim Holiš.

Celý text výzvy hejtmana Holiše je zde:

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

z pozice  hejtmana Zlínského kraje se na Vás dovoluji obrátit s naléhavou žádostí a prosbou, abyste se zapojila/zapojil do projektu antigenního testování veřejnosti, které dle aktuálního  mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č.j. MZDR 47828/2020-10/MIN/KAN ze dne 14. 12. 2020 bude na území Zlínského kraje probíhat ve dnech  16. 12. 2020 -  15. 1. 2021.

O toto antigenní testování jsme zaznamenali vysoký zájem veřejnosti, který stávající odběrová místa nejsou schopna zvládnout. Budete-li mít zájem, zabezpečí pro Vás antigenní testy místně příslušná nemocnice akutní péče založená Zlínským krajem. Provedení antigenního testování je hrazeno z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Rád bych Vás v této souvislosti požádal, abyste vyplnila/vyplnil krátký dotazník, na který se dostanete kliknutím na přiložený odkaz:  https://docs.google.com/forms/d/16__Oq8hOamPyxF9ulRySTRKNky1b38-wRk-Y_bf8Q_E/edit

Prosím, abychom se společnými silami velmi nepříznivou epidemiologickou situaci v našem kraji pokusili zvládnout.

Patří Vám za to moje poděkování

Další články