Menu

Prohra na úvod Berani ve Varech ztratili vedení

Berani ve Varech ztratili vedení

14. 09. 2019 - 09:37

Zlínští hokejisté v prvním kole nové sezony prohráli. V Karlových Varech sice Berani po první třetině vedli, ale v dalších dvou dvacetiminutovkách domácí dvakrát skórovali a vývoj otočili.

HC Energie Karlovy Vary – PSG Berani Zlín 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 33. O. Beránek (Graňák, T. Mikúš), 46. Koblasa (Vondráček) – 18. Nosek (Szturc, Honejsek). Rozhodčí: Pražák, Šindel – Gerát, Hynek. Vyloučení: 4:5, navíc Hlava (Karlovy Vary) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 3428.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný – Stříteský, Šenkeřík, Plutnar, Graňák, Eminger, M. Rohan, Kubka – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, Raška I, O. Beránek – Hlava, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý, Vondráček. Trenéři: Pešout a Maryška.
PSG Berani Zlín: Kašík – Žižka, Nosek, Freibergs, Gazda, Řezníček, Buchta, Ferenc – Köhler, P. Sedláček, Szturc – Kubiš, Herman, Šlahař – Honejsek, Palmberg, Okál – Fryšara, Popelka, Š. Kratochvil. Trenéři: Stavjaňa a M. Hamrlík.