Dnes:18°C

Zítra:18°C

Čtvrtek 17.10. Hedvika
Menu

Derby ve 4. kole Los FORTUNA:LIGY 2019/2020

Los FORTUNA:LIGY 2019/2020

19. 06. 2019 - 13:32

FORTUNA:LIGA zná rozlosování pro nadcházející ročník 2019/20. Mistrovská Slavia zahájí sezonu na hřišti Fastavu Zlín, Plzeň bude hostit Olomouc a Sparta přivítá Slovácko. České Budějovice, jediný nováček soutěže, zahájí sezonu domácím utkáním proti Opavě.

Úvodní kolo nové sezony FORTUNA:LIGY má úřední termín v sobotu 13. července. Během podzimní části týmy čeká dvacet kol, jarní část začne 21. kolem s úředním termínem v sobotu 15. února 2020.

Podzimní derby pražských „S“ se odehraje v rámci 10. kola a jeho hostitelem bude Sparta, která hned následující kolo bude cestovat na stadion Plzně. Zápas Slavie s Plzní je na programu 14. kola, podobně jako v derby se Spartou budou sešívaní cestovat na hřiště Viktorie.

Severočeské derby mezi Libercem a Jabloncem se na podzim odehraje ve 13. kole na hřišti Slovanu, další třaskavý duel mezi Opavou a Ostravou bude na programu ve 4. kole.

Přesné časy výkopu jednotlivých zápasů prvních kol budou upřesněny později.

Los sezony 2019/2020
1.kolo (13. 7. 2019)
Plzeň - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Slovácko
Zlín - Slavia Praha
Ostrava - Liberec
Ml. Boleslav - Karviná
Příbram - Teplice
Jablonec - Bohemians
Č. Budějovice - SFC Opava

2.kolo (20. 7. 2019)
SK Sigma Olomouc - Zlín
Teplice - Slavia Praha
Liberec - Plzeň
Karviná - Ostrava
SFC Opava - Příbram
Bohemians - Ml. Boleslav
Sparta Praha - Jablonec
Slovácko - Č. Budějovice

3.kolo (27. 7. 2019)
Slavia Praha - SK Sigma Olomouc
Č. Budějovice - Sparta Praha
Jablonec - Slovácko
Příbram - Bohemians
Ml. Boleslav - SFC Opava
Ostrava - Teplice
Plzeň - Karviná
Zlín - Liberec

4.kolo (3. 8. 2019)
Liberec - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Příbram
Slovácko - Zlín
SFC Opava - Ostrava
Bohemians - Plzeň
Teplice - Ml. Boleslav
Karviná - Slavia Praha
Č. Budějovice - Jablonec

5.kolo (10. 8. 2019)
SK Sigma Olomouc - Karviná
Slavia Praha - Liberec
Zlín - Teplice
Plzeň - Slovácko
Ostrava - Bohemians
Ml. Boleslav - Sparta Praha
Příbram - Č. Budějovice
Jablonec - SFC Opava

6.kolo (17. 8. 2019)
Bohemians - SK Sigma Olomouc
Karviná - Liberec
Č. Budějovice - Slavia Praha
SFC Opava - Zlín
Teplice - Plzeň
Sparta Praha - Ostrava
Jablonec - Ml. Boleslav
Slovácko - Příbram

7.kolo (24. 8. 2019)
SK Sigma Olomouc - Teplice
Liberec - Sparta Praha
Ostrava - Slovácko
Plzeň - SFC Opava
Slavia Praha - Bohemians
Zlín - Karviná
Příbram - Jablonec
Ml. Boleslav - Č. Budějovice

8.kolo (31. 8. 2019)
Sparta Praha - SK Sigma Olomouc
Slovácko - Ml. Boleslav
SFC Opava - Slavia Praha
Bohemians - Liberec
Teplice - Karviná
Příbram - Plzeň
Jablonec - Ostrava
Č. Budějovice - Zlín

9.kolo (14. 9. 2019)
SK Sigma Olomouc - SFC Opava
Karviná - Bohemians
Liberec - Teplice
Slavia Praha - Slovácko
Zlín - Sparta Praha
Plzeň - Jablonec
Ostrava - Č. Budějovice
Ml. Boleslav - Příbram

10.kolo (21. 9. 2019)
Jablonec - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Slavia Praha
Slovácko - Teplice
SFC Opava - Liberec
Bohemians - Zlín
Ml. Boleslav - Ostrava
Příbram - Karviná
Č. Budějovice - Plzeň

11.kolo (28. 9. 2019)
SK Sigma Olomouc - Slovácko
Teplice - Bohemians
Karviná - SFC Opava
Liberec - Č. Budějovice
Slavia Praha - Ml. Boleslav
Zlín - Jablonec
Plzeň - Sparta Praha
Ostrava - Příbram

12.kolo (5. 10. 2019)
Příbram - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Karviná
Slovácko - Liberec
SFC Opava - Teplice
Ostrava - Zlín
Ml. Boleslav - Plzeň
Jablonec - Slavia Praha
Č. Budějovice - Bohemians

13.kolo (19. 10. 2019)
SK Sigma Olomouc - Č. Budějovice
Bohemians - SFC Opava
Teplice - Sparta Praha
Karviná - Slovácko
Liberec - Jablonec
Slavia Praha - Příbram
Zlín - Ml. Boleslav
Plzeň - Ostrava

14.kolo (26. 10. 2019)
Ostrava - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Bohemians
Slovácko - SFC Opava
Plzeň - Slavia Praha
Ml. Boleslav - Liberec
Příbram - Zlín
Jablonec - Teplice
Č. Budějovice - Karviná

15.kolo (2. 11. 2019)
SK Sigma Olomouc - Ml. Boleslav
SFC Opava - Sparta Praha
Bohemians - Slovácko
Teplice - Č. Budějovice
Karviná - Jablonec
Liberec - Příbram
Slavia Praha - Ostrava
Zlín - Plzeň

16.kolo (9. 11. 2019)
Slavia Praha - Teplice
Zlín - SK Sigma Olomouc
Plzeň - Liberec
Ostrava - Karviná
Ml. Boleslav - Bohemians
Příbram - SFC Opava
Jablonec - Sparta Praha
Č. Budějovice - Slovácko

17.kolo (23. 11. 2019)
Sparta Praha - Č. Budějovice
Slovácko - Jablonec
SFC Opava - Ml. Boleslav
Bohemians - Příbram
Teplice - Ostrava
Karviná - Plzeň
Liberec - Zlín
SK Sigma Olomouc - Slavia Praha

18.kolo (30. 11. 2019)
Příbram - Sparta Praha
Zlín - Slovácko
Ostrava - SFC Opava
Plzeň - Bohemians
Ml. Boleslav - Teplice
Slavia Praha - Karviná
SK Sigma Olomouc - Liberec
Jablonec - Č. Budějovice

19.kolo (7. 12. 2019)
Karviná - SK Sigma Olomouc
Liberec - Slavia Praha
Teplice - Zlín
Slovácko - Plzeň
Bohemians - Ostrava
Sparta Praha - Ml. Boleslav
Č. Budějovice - Příbram
SFC Opava - Jablonec

20.kolo (14. 12. 2019)
Liberec - Karviná
SK Sigma Olomouc - Bohemians
Slavia Praha - Č. Budějovice
Zlín - SFC Opava
Plzeň - Teplice
Ostrava - Sparta Praha
Ml. Boleslav - Jablonec
Příbram - Slovácko

21.kolo (15. 2. 2020)
Sparta Praha - Liberec
Slovácko - Ostrava
SFC Opava - Plzeň
Bohemians - Slavia Praha
Teplice - SK Sigma Olomouc
Karviná - Zlín
Jablonec - Příbram
Č. Budějovice - Ml. Boleslav

22.kolo (22. 2. 2020)
SK Sigma Olomouc - Sparta Praha
Ml. Boleslav - Slovácko
Slavia Praha - SFC Opava
Liberec - Bohemians
Karviná - Teplice
Plzeň - Příbram
Ostrava - Jablonec
Zlín - Č. Budějovice

23.kolo (29. 2. 2020)
Bohemians - Karviná
Teplice - Liberec
SFC Opava - SK Sigma Olomouc
Slovácko - Slavia Praha
Sparta Praha - Zlín
Jablonec - Plzeň
Č. Budějovice - Ostrava
Příbram - Ml. Boleslav

24.kolo (7. 3. 2020)
Slavia Praha - Sparta Praha
Teplice - Slovácko
Liberec - SFC Opava
Zlín - Bohemians
Ostrava - Ml. Boleslav
Karviná - Příbram
SK Sigma Olomouc - Jablonec
Plzeň - Č. Budějovice

25.kolo (14. 3. 2020)
Bohemians - Teplice
SFC Opava - Karviná
Č. Budějovice - Liberec
Slovácko - SK Sigma Olomouc
Ml. Boleslav - Slavia Praha
Jablonec - Zlín
Sparta Praha - Plzeň
Příbram - Ostrava

26.kolo (21. 3. 2020)
Karviná - Sparta Praha
Liberec - Slovácko
Teplice - SFC Opava
Zlín - Ostrava
Plzeň - Ml. Boleslav
SK Sigma Olomouc - Příbram
Slavia Praha - Jablonec
Bohemians - Č. Budějovice

27.kolo (4. 4. 2020)
SFC Opava - Bohemians
Sparta Praha - Teplice
Slovácko - Karviná
Jablonec - Liberec
Č. Budějovice - SK Sigma Olomouc
Příbram - Slavia Praha
Ml. Boleslav - Zlín
Ostrava - Plzeň

28.kolo (11. 4. 2020)
Bohemians - Sparta Praha
SFC Opava - Slovácko
Slavia Praha - Plzeň
SK Sigma Olomouc - Ostrava
Liberec - Ml. Boleslav
Zlín - Příbram
Teplice - Jablonec
Karviná - Č. Budějovice

29.kolo (18. 4. 2020)
Sparta Praha - SFC Opava
Slovácko - Bohemians
Č. Budějovice - Teplice
Jablonec - Karviná
Příbram - Liberec
Ml. Boleslav - SK Sigma Olomouc
Ostrava - Slavia Praha
Plzeň - Zlín

30.kolo (25. 4. 2020)
Slovácko - Sparta Praha
Slavia Praha - Zlín
SK Sigma Olomouc - Plzeň
Liberec - Ostrava
Karviná - Ml. Boleslav
Teplice - Příbram
Bohemians - Jablonec
SFC Opava - Č. Budějovice

Tisková zpráva
Autor: Tisková zpráva

0 komentářů

Další články