Dnes:15°C

Zítra:13°C

Středa 30.9. Jeroným
Menu

FORTUNA:LIGA Nová sezona je rozlosována, startuje 22. srpna

Nová sezona je rozlosována, startuje 22. srpna

foto: Petr Pelíšek

05. 08. 2020 - 15:59

Na losovacím aktivu po zasedání Ligového grémia bylo oznámeno rozlosování utkání obou nejvyšší soutěže pro sezonu 2020/21. Jak již bylo dříve rozhodnuto, FORTUNA:LIGA bude mít v následujícím ročníku osmnáct klubů. Podle Ligovým grémiem schválených termínových listin startuje elitní fotbalová soutěž o předposledním srpnovém víkendu. Časy začátků jednotlivých utkání budou upřesněny v nejbližších dnech.

Program FORTUNA:LIGY
1. kolo 22. 8. 2020
Karviná - Baník Ostrava
Č. Budějovice - Slavia Praha
Jablonec - Pardubice
Příbram - Teplice
Brno - Sparta Praha
Bohemians - Ml. Boleslav
SK Sigma Olomouc - Liberec
Zlín - Slovácko
Plzeň - Opava

2. kolo 29. 8. 2020
Pardubice - Teplice
Slavia Praha - Příbram
Slovácko - Jablonec
Baník Ostrava - Č. Budějovice
Opava - Karviná
Liberec - Plzeň
Ml. Boleslav - Zlín
Sparta Praha - SK Sigma Olomouc
Brno - Bohemians

3. kolo 12. 9. 2020
Karviná - Sparta Praha
Č. Budějovice - Liberec
Jablonec - Baník Ostrava
Příbram - Opava
Teplice - Slovácko
Pardubice - Slavia Praha
SK Sigma Olomouc - Bohemians
Zlín - Brno
Plzeň - Ml. Boleslav

4. kolo 19. 9. 2020
Slavia Praha - Teplice
Slovácko - Příbram
Baník Ostrava - Pardubice
Opava - Č. Budějovice
Liberec - Karviná
Ml. Boleslav - Jablonec
Sparta Praha - Zlín
Brno - SK Sigma Olomouc
Bohemians - Plzeň

5. kolo 26. 9. 2020
Karviná - Ml. Boleslav
Č. Budějovice - Bohemians
Jablonec - Opava
Příbram - Sparta Praha
Teplice - Baník Ostrava
Pardubice - Liberec
Slavia Praha - Slovácko
Zlín - SK Sigma Olomouc
Plzeň - Brno

6. kolo 3. 10. 2020
Slovácko - Pardubice
Baník Ostrava - Slavia Praha
Opava - Teplice
Liberec - Příbram
Ml. Boleslav - Č. Budějovice
Sparta Praha - Jablonec
Brno - Karviná
Bohemians - Zlín
SK Sigma Olomouc - Plzeň

7. kolo 17. 10. 2020
Karviná - Bohemians
Č. Budějovice - Zlín
Jablonec - Brno
Příbram - Baník Ostrava
Teplice - Liberec
Pardubice - Opava
Slavia Praha - Ml. Boleslav
Slovácko - SK Sigma Olomouc
Plzeň - Sparta Praha

8. kolo 24. 10. 2020
Baník Ostrava - Slovácko
Opava - Slavia Praha
Liberec - Jablonec
Ml. Boleslav - Pardubice
Sparta Praha - Č. Budějovice
Brno - Příbram
Bohemians - Teplice
SK Sigma Olomouc - Karviná
Zlín - Plzeň

9. kolo 31. 10. 2020
Slovácko - Opava
Baník Ostrava - Liberec
Příbram - Ml. Boleslav
Teplice - Sparta Praha
Slavia Praha - Brno
Jablonec - Bohemians
Pardubice - SK Sigma Olomouc
Karviná - Zlín
Č. Budějovice - Plzeň

10. kolo 7. 11. 2020
Plzeň - Karviná
Brno - Č. Budějovice
Zlín - Jablonec
SK Sigma Olomouc - Příbram
Ml. Boleslav - Teplice
Bohemians - Pardubice
Sparta Praha - Slavia Praha
Liberec - Slovácko
Opava - Baník Ostrava

11. kolo 21. 11. 2020
Č. Budějovice - Karviná
Baník Ostrava - Bohemians
Opava - Ml. Boleslav
Slovácko - Sparta Praha
Pardubice - Brno
Příbram - Zlín
Teplice - SK Sigma Olomouc
Slavia Praha - Liberec
Jablonec - Plzeň

12. kolo 28. 11. 2020
SK Sigma Olomouc - Č. Budějovice
Karviná - Jablonec
Bohemians - Příbram
Plzeň - Teplice
Sparta Praha - Pardubice
Zlín - Slavia Praha
Brno - Slovácko
Liberec - Opava
Ml. Boleslav - Baník Ostrava

13. kolo 5. 12. 2020
Příbram - Karviná
Jablonec - Č. Budějovice
Liberec - Ml. Boleslav
Opava - Sparta Praha
Teplice - Brno
Slavia Praha - Bohemians
Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc
Pardubice - Zlín
Slovácko - Plzeň

14. kolo 12. 12. 2020
SK Sigma Olomouc - Jablonec
Č. Budějovice - Příbram
Zlín - Teplice
Karviná - Pardubice
Plzeň - Slavia Praha
Ml. Boleslav - Slovácko
Brno - Baník Ostrava
Bohemians - Opava
Sparta Praha - Liberec

15. kolo 19. 12. 2020
Příbram - Plzeň
Teplice - Jablonec
Pardubice - Č. Budějovice
Slavia Praha - SK Sigma Olomouc
Slovácko - Karviná
Baník Ostrava - Sparta Praha
Opava - Zlín
Liberec - Bohemians
Ml. Boleslav - Brno

16. kolo 30. 1. 2021
Karviná - Slavia Praha
Č. Budějovice - Teplice
Jablonec - Příbram
Sparta Praha - Ml. Boleslav
Brno - Liberec
Bohemians - Slovácko
SK Sigma Olomouc - Opava
Zlín - Baník Ostrava
Plzeň - Pardubice

17. kolo 6. 2. 2021
Teplice - Karviná
Pardubice - Příbram
Slavia Praha - Jablonec
Slovácko - Č. Budějovice
Baník Ostrava - Plzeň
Opava - Brno
Liberec - Zlín
Ml. Boleslav - SK Sigma Olomouc
Sparta Praha - Bohemians

18. kolo 13. 2. 2021
Teplice - Pardubice
Příbram - Slavia Praha
Jablonec - Slovácko
Č. Budějovice - Baník Ostrava
Karviná - Opava
Plzeň - Liberec
Zlín - Ml. Boleslav
SK Sigma Olomouc - Sparta Praha
Bohemians - Brno

19. kolo 20. 2. 2021
Sparta Praha - Karviná
Liberec - Č. Budějovice
Baník Ostrava - Jablonec
Opava - Příbram
Slovácko - Teplice
Slavia Praha - Pardubice
Bohemians - SK Sigma Olomouc
Brno - Zlín
Ml. Boleslav - Plzeň

20. kolo 27. 2. 2021
Teplice - Slavia Praha
Příbram - Slovácko
Pardubice - Baník Ostrava
Č. Budějovice - Opava
Karviná - Liberec
Jablonec - Ml. Boleslav
Zlín - Sparta Praha
SK Sigma Olomouc - Brno
Plzeň - Bohemians

21. kolo 6. 3. 2021
Ml. Boleslav - Karviná
Bohemians - Č. Budějovice
Opava - Jablonec
Sparta Praha - Příbram
Baník Ostrava - Teplice
Liberec - Pardubice
Slovácko - Slavia Praha
SK Sigma Olomouc - Zlín
Brno - Plzeň

22. kolo 13. 3. 2021
Pardubice - Slovácko
Slavia Praha - Baník Ostrava
Teplice - Opava
Příbram - Liberec
Č. Budějovice - Ml. Boleslav
Jablonec - Sparta Praha
Karviná - Brno
Zlín - Bohemians
Plzeň - SK Sigma Olomouc

23. kolo 20. 3. 2021
Bohemians - Karviná
Zlín - Č. Budějovice
Brno - Jablonec
Baník Ostrava - Příbram
Liberec - Teplice
Opava - Pardubice
Ml. Boleslav - Slavia Praha
SK Sigma Olomouc - Slovácko
Sparta Praha - Plzeň

24. kolo 3. 4. 2021
Slovácko - Baník Ostrava
Slavia Praha - Opava
Jablonec - Liberec
Pardubice - Ml. Boleslav
Č. Budějovice - Sparta Praha
Příbram - Brno
Teplice - Bohemians
Karviná - SK Sigma Olomouc
Plzeň - Zlín

25. kolo 10. 4. 2021
Opava - Slovácko
Liberec - Baník Ostrava
Ml. Boleslav - Příbram
Sparta Praha - Teplice
Brno - Slavia Praha
Bohemians - Jablonec
SK Sigma Olomouc - Pardubice
Zlín - Karviná
Plzeň - Č. Budějovice

26. kolo 17. 4. 2021
Karviná - Plzeň
Č. Budějovice - Brno
Jablonec - Zlín
Příbram - SK Sigma Olomouc
Teplice - Ml. Boleslav
Pardubice - Bohemians
Slavia Praha - Sparta Praha
Slovácko - Liberec
Baník Ostrava - Opava

27. kolo 21. 4. 2021
Karviná - Č. Budějovice
Bohemians - Baník Ostrava
Ml. Boleslav - Opava
Sparta Praha - Slovácko
Brno - Pardubice
Zlín - Příbram
SK Sigma Olomouc - Teplice
Liberec - Slavia Praha
Plzeň - Jablonec

28. kolo 24. 4. 2021
Č. Budějovice - SK Sigma Olomouc
Jablonec - Karviná
Příbram - Bohemians
Teplice - Plzeň
Pardubice - Sparta Praha
Slavia Praha - Zlín
Slovácko - Brno
Opava - Liberec
Baník Ostrava - Ml. Boleslav

29. kolo 1. 5. 2021
Karviná - Příbram
Č. Budějovice - Jablonec
Ml. Boleslav - Liberec
Sparta Praha - Opava
Brno - Teplice
Bohemians - Slavia Praha
SK Sigma Olomouc - Baník Ostrava
Zlín - Pardubice
Plzeň - Slovácko

30. kolo 8. 5. 2021
Jablonec - SK Sigma Olomouc
Příbram - Č. Budějovice
Teplice - Zlín
Pardubice - Karviná
Slavia Praha - Plzeň
Slovácko - Ml. Boleslav
Baník Ostrava - Brno
Opava - Bohemians
Liberec - Sparta Praha

31. kolo 15. 5. 2021
Plzeň - Příbram
Jablonec - Teplice
Č. Budějovice - Pardubice
SK Sigma Olomouc - Slavia Praha
Karviná - Slovácko
Sparta Praha - Baník Ostrava
Zlín - Opava
Bohemians - Liberec
Brno - Ml. Boleslav

32. kolo 19. 5. 2021
Slavia Praha - Karviná
Teplice - Č. Budějovice
Příbram - Jablonec
Ml. Boleslav - Sparta Praha
Liberec - Brno
Slovácko - Bohemians
Opava - SK Sigma Olomouc
Baník Ostrava - Zlín
Pardubice - Plzeň

33. kolo 23. 5. 2021
Karviná - Teplice
Příbram - Pardubice
Jablonec - Slavia Praha
Č. Budějovice - Slovácko
Plzeň - Baník Ostrava
Brno - Opava
Zlín - Liberec
SK Sigma Olomouc - Ml. Boleslav
Bohemians - Sparta Praha

34. kolo 28. 5. 2021
Baník Ostrava - Karviná
Slavia Praha - Č. Budějovice
Pardubice - Jablonec
Teplice - Příbram
Sparta Praha - Brno
Ml. Boleslav - Bohemians
Liberec - SK Sigma Olomouc
Slovácko - Zlín
Opava - Plzeň

0 komentářů

Další články