Menu

Rozhodla penalta Ševci proti Brnu zahazovali šance

Ševci proti Brnu zahazovali šance

19. 06. 2019 - 20:34

Svěřencům trenéra Josefa Csaplára druhé přípravné utkání nevyšlo. Ševci nedokázali v Luhačovicích navázat na úvodní letní triumf proti Trnavě, když v lázeňském městě podlehli druholigovému Brnu 0:1. Středeční duel v 59. minutě rozhodl Peter Štěpanovský, který proměnil penaltu nařízenou za faul brankáře Dostála na Sukupa.

FC FASTAV Zlín - FC Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)

Branka: 59. Štěpanovský. Diváků: 253

FC FASTAV Zlín: Rakovan (46. Dostál) - Bartošák, Hlinka (45. Buchta), Bačo, Matejov (65. Cedidla) - Slaměna, Jiráček (46. Hnaníček), Vraštil (75. Hellebrand), Janetzký, Džafić (46. Tchanturishvili) - Vyhnal. Trenér Csaplár.
FC Zbrojovka Brno: 1. poločas: Floder - Kotula, Šural, Kryštůfek, Eismann - Bariš, Růsek, Kříž - Přichystal, Zikl (43. Štepanovský), Vintr. 2. pol.: Halouska - Kotula (76. Šural), Pavlík, Černín, Sukup - Moučka, Jurásek, Mach - Štepanovský, Přichystal (76. Růsek), Bartolomeu.