Menu

Dohrávali v deseti Slovácko vybojovalo v Olomouci bod

Slovácko vybojovalo v Olomouci bod

28. 09. 2019 - 23:59

Slovácko odehrálo v Olomouci dobrý zápas. V duelu 11. kola FORTUNA:LIGY po první poločase vedlo. Domácí se pak pdoařilo srovnat. Když byl v 62. minutě vyloučen Šimko, museli dohrávat hosté v deseti. A navíc deset minut před koncem dostali druhou branku. Ale Slovácko se ani v oslabení nevzdalo a v 88. minutě srovnal Zajíc na konečných 2:2.

SK Sigma Olomouc – 1.FC Slovácko 2:2 (0:1)

Branky: 47. Nešpor, 80. Falta – 25. Šašinka, 88. Zajíc. Rozhodčí: Berka – Moláček, Váňa. ŽK: Beneš, Zahradníček  – Petržela, Havlík, Navrátil, Divíšek. ČK: 62. Šimko. Diváci: 4105.

SK Sigma: Reichl – Greššák (37. Nešpor), Beneš, Jemelka, Vepřek –Zahradníček, Texl (46. Pilař), Houska (90. Yunis), González, Falta – Plšek. Trenér Radoslav Látal.
Slovácko: Trmal – Divíšek, Hofmann, Kadlec, Šimko – Petržela (90. Krejčí), Havlík, Daníček, Navrátil (84. Sadílek) – Šašinka (67. Kalabiška) – Zajíc. Trenér Martin Svědík.