Živé pasti 2024
Čtvrtek 30.5.
Svátek má Ferdinand
Menu

Rondič na zkoušce Slovácko zahájilo letní připravu

Slovácko zahájilo letní připravu

14. 06. 2019 - 22:11

Slovácko dnes odstartovalo letní přípravu. Společně s týmem zahájili přípravu i navrátilci z hostování v podobě Vasiljeva a Tischlera. K týmu se připojil i útočník Rondič ze Slavie Praha, který je ve Slovácku na zkoušku.

„Hráčům říkám, že je potřeba čerpat z toho, co natrénujete. Odpočinek nebyl tak dlouhý, takže není potřeba něco nahánět. Navíc díky individuálním plánům kluci už přišli trošku připravení, neměl by tam být problém,“ říká trenér Martin Svědík, který s týmem bude mimo jiné pracovat na vyladění herního stylu.

„To, co jsme naordinovali, stejně ještě není vyladěné, takže máme na čem pracovat. Třeba v útočné fázi máme největší problém posledních 20 metrů od brány, tam už to ale je na kvalitě hráčů,“ pokračuje Svědík

První přípravné utkání čeká Slovácko v úterý 18. června na půdě bratislavského Slovanu (stadion Malacky) a následně v sobotu odehraje Slovácko utkání se Skalicí (stadion Strání).

V rámci přípravy pojede Slovácko rovněž na týdenní soustředění do Slovinska, kde odehraje dva až tři přípravné zápasy. Po návratu ze soustředění se utkáme se Senicí a v generálce před startem soutěže změří Slovácko síly s Trenčínem.

Program přípravy 1. FC Slovácko
14. 6. (pátek) - začátek letní přípravy
18. 6. (úterý) – ŠK Slovan Bratislava – 1.FC SLOVÁCKO (17:00 - Stadion Malacky)
22. 6. (sobota) – MFK Skalica – 1.FC SLOVÁCKO (11:00 - Stadion Strání)
24. - 29. 6. – Herní soustředění ve Slovinsku (2 až 3 zápasy v jednání)
3. 7. (středa) – FK Senica – 1.FC SLOVÁCKO (místo a čas bude upřesněn)
6. 7. (sobota) – AS Trenčín – 1.FC SLOVÁCKO (místo a čas bude upřesněn)

Další články