Menu

Panenky jsou čtvrté Veselí prohrálo v Porubě

Veselí prohrálo v Porubě

19. 05. 2019 - 20:50

Ve třetím utkání se rozhodovala série o třetí místo v interlize házenkářek. Družstvu z Veselí nad Moravou se nepovedlo ani druhé utkání hrané v Porubě vyhrát a obsadilo tak čtvrté místo v konečném pořadí.

Veselanky sice ve třetím zápase bronzové série začaly lépe, ujaly se vedení 3:0 a 6:2 a po celý první poločas si hlídaly vedení, které bylo pět minut před přestávkou až čtyřbrankové. Do poločasu ale Porubanky manko stáhly, přiblížily se na rozdíl gólu a obrat dokonaly raketovým startem ve druhé půli. Úvodní osmiminutovku druhého poločasu totiž vyhrály domácí 5:0 a utrhly se do čtyřbrankového vedení. A to rozhodlo, ztrátu dokázaly Veselanky zkorigovat jen na dvoubrankový rozdíl (25:23 v 55. minutě). Závěrečné minuty opět patřily Porubě, která na domácí palubovce oslavila zisk bronzových medailí.

DHC Sokol Poruba - SHK Veselí nad Moravou 28:24 (12:13)

Nejvíce branek: Andrýsková 5, Desortová 4, Michalíková 2 - Kučerová 4/4, Veselková 4, Kutálková 3. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 1/1 - 5/5. Vyloučení: 2:4. Diváci: 122.