Menu

Rozhodlo se v závěru Zlín v Budějovicích otočil zápas po přestávce

Zlín v Budějovicích otočil zápas po přestávce

07. 11. 2020 - 20:38

Fotbalisté Českých Budějovic v 7. kole FORTUNA:LIGY prohráli se Zlínem 1:2. Dynamo dostal do vedení před pauzou Petr Javorek. Gól do šatny ale hosty nezabrzdil, právě naopak. Po přestávce vývoj otočili. V 63. minutě srovnal Petr Buchta a obrat dokonal v 76. minutě střídající Youba Dramé.

SK Dynamo České Budějovice - FC Fastav Zlín 1:2 (1:0)

Branky: 42. Javorek - 63. Buchta, 76. Dramé. Rozhodčí: Hrubeš - Dobrovolný, Melichar. ŽK: Čavoš - Janetzký, Buchta. Hráno bez diváků.
Č. Budějovice: Drobný - Čolič (66. Novák), Králik, Talověrov, Skovajsa - Brandner (85. Jánošík), Čavoš, Havelka (79. Bassey), Javorek, Mršič (66. Mészáros) - Van Buren. Trenér David Horejš.
Zlín: Dostál - Cedidla, Buchta, Procházka - Fantiš, Jiráček, Hlinka, Čanturišvili - Jawo (90. Simerský), Poznar, Janetzký (46. Dramé). Trenér Bohumil Páník.